Új apró feladása
faházas kemping

Állásajánlatok

Vagyonőrt keresünk, Csepel határába
Vagyonőrt keresünk, Szigetszentmiklós-Csepel határába

Szigetszentmiklós-Csepel határába keresünk vagyonőrt, 24/48 portaszolgálatra.

Tel: 06-30/914-4453
E-mail: novaclear@freemail.hu
Hirdetem (2018.9.19)

Főzni tudó asszonyt keresünk
Főzni tudó asszonyt, gyakorlattal felveszünk Zsóry-fürdőn lévő panziónkba.

Tel.: 0630/577-1990
E-mail: info@himerklima.hu
Hímer Termál Panzió (2018.9.4)
További információ: Főzni tudó asszonyt keresünk

Vendéglátós vezetőt keresünk
Vendéglátós gyakorlattal rendelkező vezetőt, szakács ismeretekkel felveszünk Zsóry fürdőn lévő panziónkba.

Tel.: 06/30-5771990
További információ: Vendéglátós vezetőt keresünk

ELADÓ REGISZTRÁLT BIZONYÍTVÁNYOK
Eladó bejegyzett regisztrált érettségi, diploma, nyelvvizsga, OKJ bizonyítvány, szakmunkás bizonyítvány, általános iskolai és középiskolai bizonyítvány, illetve további papírok és okmányok. Ipari nyomdában gyártott, eredeti, dátumtól és intézménytől függetlenül. Igény szerint testreszabható, rendkívül olcsó, diszkrét és megbízható! Sürgős megrendeléseket is vállalunk! Érdeklődni a bizi2013@yahoo.com e-mail címen tud.
Horváth Ádám (2018.8.23)

RAKODÓ-BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ SZATYMAZ
Feladatok: Készáru összekészítés a megrendeléseknek megfelelően;Termelés folyamatosságának biztosítása.

Elvárások: A raktári rend betartása; Két műszakos munkarend vállalása (06:00 és 14:00 kezdéssel); Nagyfokú teherbírás, rugalmasság; Alapfokú végzettség.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés, br. 1200 Ft/óra + cafetéria rendszer + pótlék;
Céges buszjárat a műszak kezdéseknek megfelelően;
Korszerű munkakörülmények; Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél.

Előnyt jelent:
Raktározási, árumozgatási gyakorlat;
Azonnali kezdés.

Munkavégzés ideje:
06:00-14:00
14:00-22:00

Munkavégzés helye: Szatymaz (Az utazás Szegedről a cég által biztosított.)

Jelentkezését a következő e-mail címen várjuk: barna.eszter@produkteam.hu
Produkteam Kft. (2018.8.8)
További információ: RAKODÓ-BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ SZATYMAZ

Eladó bejegyzett regisztrált diploma, érettségi, nyelvvizsga, OKJ bizonyítvány, szakmunkás bizonyítvány, általános iskolai és középiskolai bizonyítvány, illetve további papírok és okmányok. Ipari nyomdában gyártott, eredeti, dátumtól és intézménytől függetlenül. Igény szerint testreszabható, rendkívül olcsó, diszkrét és megbízható! Sürgős megrendeléseket is vállalunk! Érdeklődni a bizi2013@yahoo.com e-mail címen tud.
HaraMata (2018.7.28)

Nem találod?
Nézz körül a minimus.hu-n is!

0-24 apró Adatvédelem, jogi tudnivalók